Blog

Blog

15.10.2018: Skladby na obřad

Hudba před obřadem, ale i v jeho průběhu je z mého pohledu důležitá. Představte si jak nervózně postáváte v rohu místnosti, protože nikoho neznáte. V tom se k vám řítí tatínek od nevěsty, kterého jste viděl(a) akorát jednou a to den po maturitním večírku, kdy  vám nebylo úplně nejlépe. Po minutě si již nemáte co říct, ale můžete vytáhnout trumf z kapsy a říct: „Není to náhodou pecka od Eltona Johna z jeho druhého alba?“ Buď si tatínek bude myslet, že jste opět po nějakém mejdanu a nebo třeba bude vášnivý fanoušek Eltona Johna a vy právě získáváte cenné body. Dělám si samozřejmě srandu. Minimálně je hudba během obřadu fajn pro navození příjemné atmosféry a zbavení se hrobového ticha. V článku najdete TIP na několik skladeb, které se určitě pro tuto příležitost hodí. 

27.9.2018: TOP 5 SVATEBNÍCH MÍST ZA ROK 2018

Každoročně zjišťuji, že v České republice je opravdu spoustu krásných míst pro konání svatby. Kamarádi se mě proto často ptají, která svatební místa bych jim doporučil nebo která svatební místa se mi líbila. Je to samozřejmě dost subjektivní záležitost, protože někomu se líbí více rustikální styl svatby, který je v posledních letech hodně oblíbený. Někomu se naopak líbí více americký styl svatby, který bych specifikoval tak, že vše vypadá velkolepě a nafouknutě jak cukrová vata. Pokud tedy plánujete svatbu, mohl by tento článek být užitečným i pro vás. Rozhodně se nejedná pouze o Svatební blog. 

Pro více fotek a pro více míst mrkněte na můj svatební web: www.wedding-dj.cz

23.9.2018:
TOP 5 skladeb pro novomanželský tanec za rok 2018

S budoucí nevěstou a ženichem se potkávám osobně několik měsíců před svatbou. Řešíme veškeré detaily svatby včetně skladeb, které chtějí a nechtějí hrát. Narazíme také na první novomanželský tanec. Zpravidla se oba usmějí a nechají toto téma na později. Čas najednou plyne hrozně rychle, jsou dva dny do svatby a mně vyděšená nevěsta píše, že neví, jakou písničku zvolit. Pokud máte stejný problém, nechte se inspirovat výběrem TOP 5 skladeb, které se hrály nejčastěji v tomto roce. 

Mrkněte také na můj svatební web: www.wedding-dj.cz