Svatby

Svatební Dj

Nezávazná schůzka

Se všemi klienty se vždy rád potkám. Probereme detaily, představím kompletně své služby ( Svatební Dj ) a domluvíme se na podmínkách.

Obřad

Jako váš Dj na svatbu zajistím příjemný podkres hodinu před začátkem obřadu. Profesionálně nazvučím samotný obřad a zajistím bezdrátové mikrofony pro oddávající.

Angličtina

Jsem anglicky mluvící svatební Dj. Pravidelně hrávám svatby s mezinárodní účastí. Playlist přizpůsobím dle složení hostů.

Slavnostní oběd

Nechcete během oběda poslouchat pouze cinkání příborů případně se vyvarovat hrobového ticha? Zahraji vám k této příležitosti pohodový restaurant jazz.

Odpolední hudba

Jako svatební DJ se postarám o příjemný hudební podkres, ať si můžete v klidu povídat. Nezapomenutelnou atmosféru vykouzlím tím nejlepším z období 90´s, 00´s ale i součanými hity.

Svatební hry

Svatební kvíz či tombolu už jste hráli několikrát? Já taky. Proto pro vás přichystám zajímavé svatební aktivity a hry, které vás budou bavit.

Párty

Každá svatba je originální. Jako svatební Dj hraji dle složení svatebčanů a jejich přání. To především tak, aby si každý přišel na své a panovala skvělá atmosféra až do ranních hodin

Profesionální aparatura

Jako svatební Dj používám výhradně svoji techniku značky Pioneer, RCF, Sennheiser. Nestane se vám, že z reproduktorů bude šustit a mikrofonu nebude rozumět.

Světelné efekty

Na svatbě těžko někdo ocení drahé lasery, ale otočné hlavy a základní světelné efekty podpořené mlhostrojem určitě ano. Takovou sestavu vám přivezu.