Svatební zábava

Svatební zábava
17 ledna, 2022 admin
Svatební Dj | Zámek Niměřice

Často se mě během svatební schůzky ptáte, co bych poradil, aby se lidé dobře bavili a aby byla na vaší svatbě dobrá atmosféra. 

Protože vystupuji jako svatební Dj a moderátor  již nějaký pátek, obkoukal jsem pár důležitých prvků, díky kterým je větší pravděpodobnost, že na vaši svatbu budou hosté dlouho vzpomínat (v pozitivním slova smyslu). 

Svatební harmonogram aneb správné načasování

Svatba je sice drahá sranda, ale to neznamená, že musíte plánovat obřad v 8h ráno, aby se vám to vyplatilo a užili jste si to na maximum. Někdy z toho mám takový pocit.  Po obřadu startuje focení na přímém slunci, při kterém polovina příbuzných, co přijela z daleka již umírá hlady, protože vstávali ve 4h ráno. Následuje X hodin v parném odpoledni, kdy se nikomu moc tančit nechce a všichni už si navzájem řekli, jak se mají. Takže co teď?

  1.  Naplánujte obřad nejdříve ve 13hodin
  2.  Před obřadem připravte drobné občerstvení a dostatek tekutin
  3. Naplánujte harmonogram dne tak, aby hosté nemuseli dlouho nikde čekat. Udělejte po obřadu společnou fotku. Skupinové fotky a fotky jednotlivců si schovejte po obědě. Hned máte fajn aktivitu pro všechny hosty, kterou vám nikdo neodmítne.  
  4.  Domluvte se s vaším DJem či s koordinátorkou na zajímavé aktivitě, do které se zapojí většina hostů v momentě, kdy se půjdete společně fotit (nevěsta + ženich).

Zde Vložte Text Nadpisu

djpekos.cz