Svatby

Profesionální DJ na svatby

Vybrat DJ na svatbu může být oříšek, pokud jste ho nikdy neslyšeli a nemáte žádné doporučení. Proto se snažím všem zájemcům co nejvíce přiblížit své služby třeba tím, že vám pošlu v úvodním e-mailu záznam hraní ze svatby, z firemního večírku či z maturitního večírku, abyste si dokázali představit jakým způsobem mixuji hudbu,  jak pracuji s publikem a jak moderuji.

Jako DJ na svatbu si dávám záležet na celkovém vzhledu aparatury. Chuchvalce zamotaných kabelů na stole u mě neuvidíte a rozhodně vám nepřijedu hrát v kšiltovce a vytahaném svetru. Zároveň se nemusíte bát, že bych si vedle aparatury vyvěsil nevkusný banner s nápisem „DJ Pekos –  Top eventy všeho druhu“.

dj-na-svatby
Svatební hry

Přivezu na vaši svatbu 4x aktivní reprobednu, abych ozvučil nejen vnitřní prostor, ale i venkovní prostor, protože v letních měsících svatební hosté tráví většinu dne venku. Spolehnout se můžete i na zajištění světelných efektů.

DJ na svatbě musí umět improvizovat a to já umím. Chcete udělat první tanec v zahradě, kde není elektřina? U mě žádný problém, protože vlastním výkonné reproduktory na baterii od značky Bose a Electro Voice, které jsou pro tyto momenty jako stvořené.

Nemáte na svatbě svatební koordinátorku? Nevadí. Jsem DJ na svatbu a moderátor, který vám pomůže zkoordinovat a navigovat vaše hosty před obřadem, po obřadu a ukážu jim i cestu na taneční parket :) 

Pokud jste hravá skupina, připravím několik originálních her a aktivit, do kterých zapojím většinu vašich hostů. Chci, aby si každý svatbu užil – od nevěsty až po personál. Proto s citem vybírám hry, které se hodí v danou chvíli k dané skupině hostů. Nečekejte aktivity, kterých je plný internet – to není můj styl.  Přečtěte si recenze spokojených klientů na Google nebo Facebooku.

Jakou hudbu budu hrát? 

Neexistuje jednotná šablona, která by fungovala na každou skupinu. Během schůzky se s vámi pobavím o tom, co rádi posloucháte a co si nepřejete, aby hrálo. Další ingrediencí do namíchání toho správného hudebního koktejlu jsou vaši hosté a jejich přání. Hudba na přání je u mě samozřejmostí. Já zajistím, aby to vše dávalo hlavu a patu a všichni se výborně bavili. 

Nezávazná schůzka

Se všemi klienty se vždy rád potkám. Probereme detaily, představím kompletně své služby ( Dj na svatbu ) a domluvíme se na podmínkách.

Obřad

Jako váš Dj na svatbu zajistím příjemný podkres hodinu před začátkem obřadu. Profesionálně nazvučím samotný obřad a zajistím bezdrátové mikrofony pro oddávající.

Angličtina

Jsem anglicky mluvící Dj na svatbu. Pravidelně hrávám svatby s mezinárodní účastí. Playlist přizpůsobím dle složení hostů.

Moderování

Celým dnem vás budu provázet i mluveným slovem. Hosté se dozví včas kdy se bude krájet dort, házet kytice a skvěle se pobaví během odpoledních aktivit.

Odpolední hudba

Jako váš Dj na svatbu se postarám o příjemný hudební podkres během odpoledne. Nezapomenutelnou atmosféru vykouzlím tím nejlepším z období 90´s, 00´s ale i součanými hity.

Svatební hry

Svatební kvíz či tombolu už jste hráli několikrát? Já taky. Proto pro vás přichystám zajímavé svatební aktivity a hry, které budou všechny bavit.

Párty

Každá svatba je originální. Jako svatební Dj hraji dle složení svatebčanů a jejich přání. To především tak, aby si každý přišel na své a panovala skvělá atmosféra až do ranních hodin.

Profesionální aparatura

Jako Dj na svatbu používám výhradně svoji techniku značky Pioneer, RCF, Sennheiser. Nestane se vám, že z reproduktorů bude šustit a mikrofonu nebude rozumět.

Světelné efekty

Na svatbě těžko někdo ocení drahé lasery, ale otočné hlavy a základní světelné efekty podpořené mlhostrojem určitě ano. Takovou sestavu vám přivezu.

Jaká je cena služeb svatebního DJ?​

Balíček I.

Doba hraní: 0 – 8 hodin
– Osobní schůzka
– Doporučení svatebních dodavatelů
– Doporučení skladeb pro první tanec novomanželů
– Moderování
– Příprava svatebních her a aktivit
– Profesionální zvuková a světelná technika
– Největší hity od 70. let po současnost
Balíček II.

Doba hraní: 8 – 13 hodin
– Osobní schůzka
– Doporučení svatebních dodavatelů
– Doporučení skladeb pro příchod k oltáři
– Doporučení skladeb pro první tanec novomanželů
– Nazvučení příchodu k oltáři
– Hraní již hodinu před obřadem
– Odpolední hraní
– Moderování
– Příprava svatebních her a aktivit
– Profesionální zvuková a světelná technika
– Projekce fotek a videí
– Největší hity od 70. let po současnost

Svatba Jonášův Mlýn
Svatba stodola Suška
djpekos.cz