Svatby

Dj na svatbu

Vybrat Dj na svatbu může být oříšek, pokud jste ho nikdy neslyšeli a nemáte žádné doporučení. Proto se snažím všem zájemcům co nejvíce přiblížit své služby třeba tím, že vám pošlu v úvodním e-mailu záznam hraní ze svatby, z firemního večírku či z maturitního večírku, abyste si dokázali představit jakým způsobem mixuji hudbu,  jak pracuji s publikem a jak moderuji.

Jako Dj na svatbu si dávám záležet na celkovém vzhledu aparatury. Chuchvalce zamotaných kabelů na stole u mě neuvidíte a rozhodně vám nepřijedu hrát v kšiltovce a vytahaném svetru. Zároveň se nemusíte bát, že bych si vedle aparatury vyvěsil nevkusný banner s nápisem „Dj Pekos –  Top eventy všeho druhu“.

Přivezu na vaši svatbu 4x aktivní reprobednu, abych ozvučil nejen vnitřní prostor, ale i venkovní prostor, protože v letních měsících svatební hosté tráví většinu dne venku.

Dj na svatbě musí umět improvizovat a to já umím. Chcete udělat první tanec v zahradě, kde není elektřina? U mě žádný problém, protože vlastním výkonný reproduktor na baterii od značky Bose, který je pro tyto momenty jako stvořený.

Nemáte na svatbě svatební koordinátorku? Nevadí. Jsem  svatební Dj, který vám pomůže zkoordinovat a navigovat vaše hosty před obřadem, po obřadu a ukážu jim i cestu na taneční parket :) 

Nezávazná schůzka

Se všemi klienty se vždy rád potkám. Probereme detaily, představím kompletně své služby ( Dj na svatbu ) a domluvíme se na podmínkách.

Obřad

Jako váš Dj na svatbu zajistím příjemný podkres hodinu před začátkem obřadu. Profesionálně nazvučím samotný obřad a zajistím bezdrátové mikrofony pro oddávající.

Angličtina

Jsem anglicky mluvící Dj na svatbu. Pravidelně hrávám svatby s mezinárodní účastí. Playlist přizpůsobím dle složení hostů.

Moderování

Celým dnem vás budu provázet i mluveným slovem. Hosté se dozví včas kdy se bude krájet dort, házet kytice a skvěle se pobaví během odpoledních aktivit.

Odpolední hudba

Jako váš Dj na svatbu se postarám o příjemný hudební podkres během odpoledne. Nezapomenutelnou atmosféru vykouzlím tím nejlepším z období 90´s, 00´s ale i součanými hity.

Svatební hry

Svatební kvíz či tombolu už jste hráli několikrát? Já taky. Proto pro vás přichystám zajímavé svatební aktivity a hry, které budou všechny bavit.

Párty

Každá svatba je originální. Jako svatební Dj hraji dle složení svatebčanů a jejich přání. To především tak, aby si každý přišel na své a panovala skvělá atmosféra až do ranních hodin

Profesionální aparatura

Jako Dj na svatbu používám výhradně svoji techniku značky Pioneer, RCF, Sennheiser. Nestane se vám, že z reproduktorů bude šustit a mikrofonu nebude rozumět.

Světelné efekty

Na svatbě těžko někdo ocení drahé lasery, ale otočné hlavy a základní světelné efekty podpořené mlhostrojem určitě ano. Takovou sestavu vám přivezu.

Balíčky

Balíček I.

Doba hraní: 0 – 8 hodin
– Osobní schůzka
– Doporučení svatebních dodavatelů
– Doporučení skladeb pro první tanec novomanželů
– Moderování
– Příprava svatebních her a aktivit
– Profesionální zvuková a světelná technika
– Největší hity od 70. let po současnost
Balíček II.

Doba hraní: 8 – 13 hodin
– Osobní schůzka
– Doporučení svatebních dodavatelů
– Doporučení skladeb pro příchod k oltáři
– Doporučení skladeb pro první tanec novomanželů
– Nazvučení příchodu k oltáři
– Hraní již hodinu před obřadem
– Odpolední hraní
– Moderování
– Příprava svatebních her a aktivit
– Profesionální zvuková a světelná technika
– Projekce fotek a videí
– Největší hity od 70. let po současnost

Dj na svatbu