Svatební blog

Svatební blog

Svatební den je jedním z nejdůležitějších a nejpamátnějších dnů vašeho života a jeho plánování může být vzrušující i ohromující. Naštěstí je internet plný úžasných zdrojů, které vám pomohou naplánovat svatbu snů. Jedním z nejlepších zdrojů jsou svatební blogy, kde najdete inspiraci, nápady a rady od skutečných nevěst a špičkových svatebních odborníků.

V tomto svatebním blogu jsem pro vás shromáždil tipy a nápad, které jsem za poslední roky posbíral. Pomohou naplánovat váš dokonalý den. Najdete zde výběr nejčastěji hraných skladeb pro příchod k oltáři ale i výběr ideálního místa konání

Určitě si projděte článek “Svatební rozpočet”, ve kterém jsem si pro vás připravil Excel šablonu pro podrobné plánování vaší svatby. Svatební blog zahrnuje i zábavnou část jako jsou originální svatební hry, které mohou rozproudit zábavu na vaší svatbě.

Svatební blog: Témata

Máte rádi taneční devadesátky? Já taky :) 
Poslechněte si 12 skladeb ve 14-ti minutách.

Jak semnou probíhá svatební den? Podívejte se na video, kde vám popíšu vše od příjezdu až po večerní párty. 

Na co se zeptat majitele svatebního místa? Dal jsem dohromady seznam otázek, které vám pomohou na nic nezapomenout. 

Nevíte si rady se svatebním rozpočtem? Připravil jsem pro vás jednoduchou šablonu v Excelu. Vyplňte ji a mějte své náklady pod kontrolou. 

Matrika ve váš svatební den nemůže udělat obřad a vy nevíte koho oslovit? Nechte se inspirovat mými zkušenostmi.

Svatební hra královský kočár je oblíbenou aktivitou, do které zapojíte větší počet hostů. Sepsal jsem vám kompletní pravidla. 

Hledáte skladbu na příchod k oltáři? Nechte se inspirovat tím, co jako svatební Dj hrávám za poslední roky nejčastěji. 

Vybrat fotografa je jednodušší. Mrknete na porfolio fotek a vidíte, zda se vám jeho styl líbí/nelíbí. Jak si ale poradit s výběrem DJ na svatbu? 

Nejhezčí svatební místa za rok 2021 jsem vybral já a jako svatební Dj jsem byl s nimi moc spokojen. Jsem přesvědčen, že kouzelná byla  zejména pro nevěstu s ženichem a jejich svatební hosty. Tak se na ta místa pojďte podívat…

Už bylo dost svatebních kočárů a praskání balónků přivázaných ke kotníkům! Pojďme dát svatební zábavě trochu šťávy.  Tyto svatební hry mám vyzkoušené a fungují perfektně. Připravte si je a během svatby vycítíte, zda je vhodná atmosféra, abyste si zahráli svatební hru nebo ne. Za mě platí pravidlo – netlačit na pilu, když se hosté dobře baví :) 

Letošní nejhezčí svatební místo jste vybírali VY! A to na sociálních sítích Instagram a Facebook. Tak pojďte se podívat na výsledky vašeho hlasování…

Nevíte, na jakou skladbu tančit první novomanželský tanec? Inspirujte se tímto seznamem, který jsem sestavil na základě proběhlých svateb. 

Během každé předsvatební schůzky vidím na budoucí nevěstě lehkou nervozitu z toho, že neví, na jakou píseň půjde k oltáři.
Sepsal jsem tedy několik písní, ze kterých si vyberete nebo vás minimálně inspirují. Jako svatební DJ jsem zažil již spoustu i netradičních písní a nástupů k oltáři, kdy jeden pár v Praze přicházel k oltáři na píseň z filmu Rocky a naopak na jižní Moravě mě překvapil pár, který si střihnul nástup k oltáři na hudbu z filmu Star Wars. Dnes už to rozhodně není o klasice jako za dob našich rodičů :) 

Hudba před obřadem, ale i v jeho průběhu je z mého pohledu důležitá. Představte si jak nervózně postáváte v rohu místnosti, protože nikoho neznáte. V tom se k vám řítí tatínek od nevěsty, kterého jste viděl(a) akorát jednou a to den po maturitním večírku, kdy  vám nebylo úplně nejlépe. Po minutě si již nemáte co říct, ale můžete vytáhnout trumf z kapsy a říct: „Není to náhodou pecka od Eltona Johna z jeho druhého alba?“ Buď si tatínek bude myslet, že jste opět po nějakém mejdanu a nebo třeba bude vášnivý fanoušek Eltona Johna a vy právě získáváte cenné body. Dělám si samozřejmě srandu. Minimálně je hudba před obřadem fajn pro navození příjemné atmosféry a zbavení se hrobového ticha. V článku najdete TIP na několik skladeb, které se určitě pro tuto příležitost hodí. 

Letošní nejhezčí svatební místo jste vybírali VY! A to na sociálních sítích Instagram a Facebook. Tak pojďte se podívat na výsledky vašeho hlasování…

Nenašli jste, co hledáte? Napište mi, rád vám poradím.