Silent Disco

Silent Disco pro vaši akci

Silent Disco s bezdrátovými sluchátky – novinka, kterou musíte vyzkoušet!

V poslední době se stále více objevují akce se Silent Disco, kde účastníci slyší hudbu pouze prostřednictvím bezdrátových sluchátek. Tyto sluchátka jsou výjimečné nejen svým designem, ale především svými funkcemi. Bezdrátový přenos zajišťuje neomezený pohyb, bez kabelů, a tichý provoz znamená, že můžete tančit celou noc bez rušení okolí.

Moje nová bezdrátová sluchátka pro Silent Disco přinášejí vynikající zvuk a skvělý design. S těmito sluchátky se stanete součástí neuvěřitelného zážitku, kde máte možnost slyšet hudbu pouze vy a vaši přátelé. S tichým provozem budete moci tančit celou noc, aniž byste rušili okolí nebo byste museli řešit otravné kabely.

Moje bezdrátová sluchátka jsou ideální pro všechny typy akcí, ať už se jedná o firemní večírky, rodinné oslavy, svatby nebo soukromé párty. S těmito sluchátky získáte neuvěřitelný zážitek, který nikdy nezapomenete.

Nenechte si ujít tuto novinku a pronajměte si bezdrátová sluchátka pro Silent Disco ještě dnes. Uvidíte, že vaše párty dostane nový rozměr a stane se nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky.

Pronájem Silent Disco

Popis sluchátek na Silent Disco

K dispozici mám aktuálně 100ks bezdrátových sluchátek určených pro Silent Disco.
Sluchátka vydrží fungovat na jedno nabití 8-10 hodin. Hudba se do sluchátek pouští z jakéhokoliv přehrávače. Lze použít mobilní telefon, tablet, laptop nebo mixážní pult. Vámi zvolený hudební přehrávač propojíte s vysílačem pomocí kabelu a na vysílači nastavíte číslo kanálu.

Tento kanál na sluchátkách naladíte zmáčknutím jednoho tlačítka. Sluchátka dokáží přepínat mezi třemi kanály (3 různé hudební styly). Toho docílíte zmáčknutím stejného tlačítka. 

Dosah sluchátek je ve volném prostranství až 400m. V normálních podmínkách záleží na rušících prvcích jako jsou silné zdi, okna apod. Nicméně mám vyzkoušeno, že v budově se můžete vzdálit bez problémů na 80 – 100m. 

Silent Disco Praha

Zarezervujte si bezdrátová sluchátka pro Silent Disco

Hledáte způsob, jak zlepšit své párty a dát jim nový rozměr? Chcete se stát součástí nezapomenutelného zážitku, kde máte možnost slyšet hudbu pouze vy a vaši přátelé? Pokud ano, pak je tichá diskotéka s bezdrátovými sluchátky tou správnou volbou pro vás.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a zarezervujte si bezdrátová sluchátka pro tichou diskotéku ještě dnes. Vaše párty se stane nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky a budete si pamatovat tento okamžik po mnoho let.

Cena zapůjčení: 
1. 50ks sluchátek: 2.500Kč

2. 100ks sluchátek: 3.500Kč

3. Rezervace sluchátek vč. obsluhy, případně s DJ vystoupením
– Napište mi prosím do kontaktního formuláře datum/místo a počet sluchátek

Pronájem Silent Disco Praha