TOP 5 svatební místo za rok 2020

TOP 5 svatební místo za rok 2020
1 října, 2020 admin

Svatební místo: TOP 5 za rok 2020

svatební místo
Čas hrozně letí a právě jsem si všiml, že píšu již po třetí článek Top svatební místo, které jsem měl tu čest v rámci DJingu navštívit. Letos jsem to pojal trochu jinak a tím, kdo rozhodoval o nejlepším svatebním místě jste byli vy, co mě sledujete na Instagramovém profilu: 
https://www.instagram.com/dj_pekos a Facebookovém profilu: https://www.facebook.com/pekos.dj

Za sebe musím říct, že jste se na základě zhlédnutí několika fotek docela trefili. Tak pojďme si těch TOP 5 svatebních míst za rok 2020 projít…

TOP 5: Chateau St. Havel

svatební místo

Chateau St. Havel je nádherný hotel s vyhlášenou kuchyní sídlící v Praze v Krči u sjezdu z městského okruhu. Je ideálním místem pokud chcete mít vše na jednom místě – obřad, hostinu a velké parkoviště. Pokud hledáte svatební místo v Praze, které nebude úplně v centru, s dobrou dostupností a možností parkování, doporučuji jako svatební místo Chateau St. Havel. 

Více fotografií k vidění ZDE ! 

TOP 4: Resort Hulín

svatební místo

Hodinu jízdy z Prahy se dostanete do Resortu Hulín, které je poklidným místem. Po domluvě není problém, aby celý resort byl k dispozici pouze návštěvníkům svatby. Jsou zde i volno časové aktivity a zabaví se zde opravdu každý. Obřad probíhá na krásném molu nad rybníkem. Samozřejmostí je i ubytování vašich hostů. Svatební místo, které rozhodně doporučuji. 

Více fotografií k vidění ZDE ! 

TOP 3: Uhrovic mlýn

IMG 2995 djpekos.cz

Na třetím místě jste zvolili Uhrovic mlýn, který se nachází zhruba 80km od Prahy na pomezí Středočeského a Plzeňského kraje. Na tomto místě jsem byl letos po prvé a velmi pozitivně mě překvapilo. Majitelé jsou neskuteční srdcaři.  Vybudovali zde vlastníma rukama nádherný altán, který může sloužit pro obřad, ale také pouze jako zázemí pro DJ či kapelu. Jedná se o samotu, kde není problém s hlukem. Vnitřní prostory mlýna jsou nádherné a já rozhodně toto svatební místo doporučuji. Třešničkou na dortu byl velbloud, které zde majitelé chovají :)

Více fotografií k vidění ZDE ! 

TOP 2: Zámek Niměřice

IMG 4078 djpekos.cz
 Tak jestli mě letos nějaké svatební místo opravdu nadchlo, tak to byl Zámek Niměřice. Nádherné zahrady, které se krásně zelenaly i ve druhé polovině září. Možnost parkování a ubytování je zde samozřejmostí. Novomanželé měli objednaný catering od Catering Ježek z Pardubic a opravdu mohu vřele doporučit – mezinárodní kuchyně připravovaná na nejvyšší úrovni. Večerní zábava se stěhovala do prostor zámeckého sálu a to byla opravdová nádhera. Doporučuji navštívit pokud pojedete okolo. Možnost ubytování je zde samozřejmostí. 

Více fotografií k vidění ZDE ! 

TOP 1: Penzion Nový Rybník, Obořiště

IMG 3711 djpekos.cz

Na první místo jste svými hlasy dostali Penzion Nový Rybník, který se nachází kousek od Dobříše. Já jsem měl to štěstí zde letos hrát na dvou svatbách a obě byly nádherné. Skvěle zde vaří, prostředí obřadu je v nádherné zahradě, ve které bublá potůček a je lemována jezírkem, nad nímž je vytvořené molo s altánem. Celé místo sousedí s rozlehlým rybníkem. Penzion nabízí ubytování, koupele ve slané vodě, kurty na plážový volejbal, tenis. Je zde ohrada s koníky a pro děti dostačující dětské hřiště. 
100%  toto svatební místo doporučuji. 

Více fotografií k vidění ZDE ! 

Musím říct, že každé svatební místo, které jsem letos navštívil bylo nádherné a mělo něco do sebe. Za zmínku určitě stojí místa jako Barokní statek Benice, Horse Park Kamenný Dvůr, Penzion V Polích – Číčovice nebo zámek ve Slapech. Kouzelných svatebních míst je u nás opravdu hodně. Z mé zkušenosti klienti v posledních letech více vyhledávají nejrůznější statky, mlýny a objekty s historií. Velmi populárním svatebním místem zůstávají zámky. Pokud stále váháte nebo nemůžete najít své vysněné místo, které by splňovalo všechny vaše požadavky, pak určitě doporučuji navštívit některý z mnoha vyhledávačů svatebních míst, kde můžete vyhledávat podle lokality, obřadu a hostiny, období provozu, kategorie daného místa či ubytoací kapacity. 

Za doporučení stojí: https://svatebnimisto.cz/ / https://www.svatba-ve-stodole.cz/vyhledavac-svatebnich-mist/