Svatba Benešov a okolí

Svatba Benešov a okolí

Benešov a okolí nabízí řadu nádherných svatebních míst, díky nimž bude váš výjimečný den opravdu nezapomenutelný. Ať už si představujete velkolepé zámecké prostředí, okouzlující zámecký hotel nebo útulnou restauraci, Benešov má možnosti, které vyhoví vkusu a preferencím každého páru.

Připravil jsem pro vás sekci Svatba Benešov a okolí, kde jsem vybral místa, která mám ověřená a mohu je doporučit.

Barokní Statek Benice

Svatba Barokní statek Benice

Barokní Statek Benice je moje jedno z nejoblíbenějších svatebních míst v Benešově a okolí. Svatební hostina i ubytování v jednom místě až pro 120 hostů. V průběhu svatby je statek uzavřen pro veřejnost. Kompletní svatební servis je řešen individuálně se svatební koordinátorkou Martinou dle přání snoubenců. Martina za mě patří mezi největší profíky v oboru.

Statek Heroutice

Svatba statek Heroutice

Další svatební místo v Benešově a okolí je Farma Heroutice. Heroutice jsou jedinečné místo na samotě u lesa, kde se prolíná romantický “Genius Loci”, zázemí rodinné farmy, ubytování přes 100 hostů, rozsáhlé venkovní stylové prostory a romantika v přírodě v obklopení ušlechtilých koní. To vše a ještě více Vám může nabídnout pouze nejmenší obec v ČR!

Statek Všetice

Svatba Statek Všetice

Statek Všetice je jedním z nejvyhledávanějších svatebních míst ve středních Čechách. Jako svatební DJ jsem zde byl několikrát a mohu jedině doporučit. Hotel Všetice naleznete ve stejnojmenné obci 35 km jižně od Prahy, tedy asi necelou hodinu jízdy. Hotelová budova je součástí areálu Statku Všetice, jehož druhou část tvoří moderní jezdecký areál. Hotel nabízí 103 lůžek a 27 přistýlek ve čtyřiačtyřiceti dvou až čtyřlůžkových stylových pokojích a apartmánech rozdělených do tří budov (vč. partnerského ubytování). Mezi nimi se nachází park s venkovním barem, několika rybníky a přírodním koupalištěm s brouzdalištěm pro děti.

Farma Michael

IMG 9693 djpekos.cz

Mezi další vyhlášené svatební místo v Benešově a okolí patří Farma Michael. Pokud toužíte po pohádkové svatbě na místě nedaleko Prahy, pak Farma Michael by mohla být tím správným místem pro vás.  Obřad v rozkvetlé zahradě a hostina vydekorovaná opravdovými profesionály. S místní kuchyní budete maximálně spokojeni a ubytování svatebních hostů je samozřejmostí.

Hotel Sen

Hotel Sen svatba

Pokud hledáte romantický zámek nedaleko Prahy, pak by vám neměl uniknout Hotel Sen. Umístění v blízkosti Prahy a jednoduché spojení z dálnice D1 je navíc perfektní pro snadnou dopravu vašich hostů.

Statek Blaník

IMG 0575 djpekos.cz

Pokud nechcete za svatbu dát statisíce, pak mrkněte na Statek Blaník. Jedná se o o další svatební místo v Benešově a okolí. Majitelé mají v nabídce statek nebo Penzion. Hrál jsem na obou místech a Penzion mě nadchnul asi více skrz lokalitu. Celé svatební místo je obklopené lesy a potůčkem. Pohodlné parkování. Hostina na louce ve svatebním stanu. Ubytování v Penzionu.

Zámek Štiřín

38 djpekos.cz

Dvacet pět kilometrů jihovýchodně od centra Prahy, v klidné krajině s rozlehlými lesy a četnými rybníky, se nachází historické šlechtické sídlo Zámek Štiřín. Chcete-li prožít svůj významný den v romantickém prostředí pohádkového zámku, tak je toto místo určeno všem budoucím novomanželům. Pro civilní a církevní obřady nabízíme zámeckou kapli, historické salonky a sály nebo možnost obřadu pod širým nebem ve Francouzské zahradě. Svatební noc mohou novomanželé prožít v zámeckém apartmá nebo v apartmá domu Arminia. Pro ostatní hosty jsou připraveny stylové pokoje o celkové kapacitě 123 lůžek.