Svatba Beroun a okolí

Svatba Beroun a okolí

Plánujete svatbu svých snů v krásném berounském okrese v České republice? Připravil jsem pro vás sekci Svatba Beroun a okolí, protože nalezení dokonalého svatebního místa je zásadním krokem k zajištění nezapomenutelné svatby. Berounský okres se svou úchvatnou krajinou a historickým kouzlem nabízí řadu okouzlujících míst, díky nimž bude váš výjimečný den skutečně nezapomenutelný.

Statek Kočvary

Statek Kočvary je půvabné svatební místo na statku, které se nachází v klidné krajině a nabízí rustikální a intimní atmosféru. Statek Kočvary se svým malebným okolím a řadou vybavení nabízí venkovní prostory i vnitřní prostory pro vytvoření individuálního svatebního zážitku. Představte si výměnu slibů uprostřed přírodních krás venkova, po níž bude následovat nádherná zahradní hostina.

Mezi hlavní taháky patří nádherná zahrada v klidném prostředí, kde si můžete uspořádat obřad, hostinu nebo pouze party. Možnost zapůjčení koní pro fotografování. V chladných podzimních a zimních měsících je k dispozici zrekonstruovaný špýchar. Přímo v areálu se nachází penzion s kapacitou 23 lůžek, kde je možné se během svatby ubytovat. Na statku disponují novomanželským pokojem a třemi apartmány. 

Webové stránky

Zámek Svinaře

Pokud jste vždy snili o pohádkové svatbě, Zámek Svinaře je pro vás ideálním místem. Tento historický zámek, který se nachází v malé obci Svinaře, vyzařuje elegancí a kultivovaností. Díky své nádherné architektuře, upraveným zahradám a velkolepým sálům vytvoří Zámek Svinaře kouzelnou atmosféru pro váš výjimečný den. Vyměňte si sliby při úžasném obřadu v zahradě nebo uspořádejte honosnou recepci v jednom z majestátních sálů zámku.

Zámek Svinaře a jeho nádherný zámecký park budou během Vaší svatby patřit jen a jen vám. Můžete si svatební obřad i oslavu užít zcela v soukromí a nikým nerušeni. Zámek umožňuje ubytovat vaše svatební hosty a výborně zde vaří. 

Webové stránky

Romantický Mlýn Hotel Karlštejn

Romantický Mlýn Hotel Karlštejn se nachází v chráněné krajinné oblasti Český kras, v blízkosti řeky Berounky a středověkého hradu Karlštejn, a nabízí jedinečné a okouzlující místo pro svatbu. Tento hotel kombinuje historický půvab s moderním vybavením a nabízí stylově zařízené pokoje, restauraci s letní terasou a soukromý ostrov podél řeky Berounky. Na ostrově se nachází romantický svatební altán, který poskytuje malebné pozadí pro váš obřad a idylické prostředí pro venkovní hostinu.

Romantický Mlýn Hotel Karlštejn je svatební místo, které bylo několikrát vyhlášeno jako Svatební místo roku. Profesionální personál, gastronomie na úrovni, skvělá lokalita u řeky Berounky, kde probíhá i obřad a možnost ubytování svatebních hostů. Toto místo oprávněně patří do doporučených míst v sekci Svatba Beroun a okolí.

Webové stránky

Somnium, Všeradice

Pro páry, které hledají moderní a všestranné svatební místo, je Somnium Všerady vynikající volbou. Toto moderní místo se nachází v obci Všerady a nabízí prostorné prostory pro pořádání akcí s panoramatickým výhledem, venkovní terasy a zahradu. Ať už si představujete komorní setkání nebo větší oslavu, Somnium Všerady se dokáže přizpůsobit vašim potřebám. Díky svému elegantnímu designu a krásnému prostředí poskytuje toto místo sofistikované zázemí pro vaše výjimečný den.

Webové stránky
Svatba Beroun a okolí hotel Mlýn Karlštejn
Svatba Beroun a okolí Zámek Svinaře
Svatební Dj a moderátor Statek Kočvary
Svatba Beroun a okolí hotel Mlýn Karlštejn