Svatba Beroun a okolí

Svatba Beroun a okolí

Plánujete svatbu svých snů v krásném berounském okrese v České republice? Připravil jsem pro vás sekci Svatba Beroun a okolí, protože nalezení dokonalého svatebního místa je zásadním krokem k zajištění nezapomenutelné svatby. Berounský okres se svou úchvatnou krajinou a historickým kouzlem nabízí řadu okouzlujících míst, díky nimž bude váš výjimečný den skutečně nezapomenutelný.

Statek Kočvary

Skladba pro příchod k oltáři

Statek Kočvary je půvabné svatební místo na statku, které se nachází v klidné krajině a nabízí rustikální a intimní atmosféru. Statek Kočvary se svým malebným okolím a řadou vybavení nabízí venkovní prostory i vnitřní prostory pro vytvoření individuálního svatebního zážitku. Představte si výměnu slibů uprostřed přírodních krás venkova, po níž bude následovat nádherná zahradní hostina.

Mezi hlavní taháky patří nádherná zahrada v klidném prostředí, kde si můžete uspořádat obřad, hostinu nebo pouze party. Možnost zapůjčení koní pro fotografování. V chladných podzimních a zimních měsících je k dispozici zrekonstruovaný špýchar. Přímo v areálu se nachází penzion s kapacitou 23 lůžek, kde je možné se během svatby ubytovat. Na statku disponují novomanželským pokojem a třemi apartmány

Zámek Svinaře

Svatba zámek Svinaře

Pokud jste vždy snili o pohádkové svatbě, Zámek Svinaře je pro vás ideálním místem. Tento historický zámek, který se nachází v malé obci Svinaře, vyzařuje elegancí a kultivovaností. Díky své nádherné architektuře, upraveným zahradám a velkolepým sálům vytvoří Zámek Svinaře kouzelnou atmosféru pro váš výjimečný den. Vyměňte si sliby při úžasném obřadu v zahradě nebo uspořádejte honosnou recepci v jednom z majestátních sálů zámku.

Zámek Svinaře a jeho nádherný zámecký park budou během Vaší svatby patřit jen a jen vám. Můžete si svatební obřad i oslavu užít zcela v soukromí a nikým nerušeni. Zámek umožňuje ubytovat vaše svatební hosty a výborně zde vaří.

Romantický Mlýn Hotel Karlštejn

Svatba Romantický mlýn hotel Karlštejn

Romantický Mlýn Hotel Karlštejn se nachází v chráněné krajinné oblasti Český kras, v blízkosti řeky Berounky a středověkého hradu Karlštejn, a nabízí jedinečné a okouzlující místo pro svatbu. Tento hotel kombinuje historický půvab s moderním vybavením a nabízí stylově zařízené pokoje, restauraci s letní terasou a soukromý ostrov podél řeky Berounky. Na ostrově se nachází romantický svatební altán, který poskytuje malebné pozadí pro váš obřad a idylické prostředí pro venkovní hostinu.

Romantický Mlýn Hotel Karlštejn je svatební místo, které bylo několikrát vyhlášeno jako Svatební místo roku. Profesionální personál, gastronomie na úrovni, skvělá lokalita u řeky Berounky, kde probíhá i obřad a možnost ubytování svatebních hostů. Toto místo oprávněně patří do doporučených míst v sekci Svatba Beroun a okolí.

Statek Háječek

Svatba statek Háječek

Plánujete svatbu a hledáte perfektní místo pro prožití tohoto jedinečného dne s vaší drahou polovičkou, rodinou a přáteli? Chcete svatbu v naprostém soukromí, uprostřed lesa ve venkovském stylu? Tak jste našli to pravé.
Celý areál bude jen pro vás a  pokud si vyberete místní catering připraví vám svatební hostinu na kterou nikdy nezapomenete. I s možností jedinečného svatebního dortu podle vašich představ. Pro naprosto bez starostný svatební den pro vás na statku Háječek zajistí svatební koordinátorku

Maximální kapacita je 100 hostů.