Svatba Kladno a okolí

Svatba Kladno a okolí

Plánujete svatbu v okolí Kladna a hledáte dokonalé místo, které vám poskytne nezapomenutelný zážitek?  Tato malebná lokalita ve Středočeském kraji nabízí skvělé svatební prostory a mnoho důvodů, proč zde uspořádat svatbu.

Penzion V Polích, Číčovice

IMG 3180 djpekos.cz

Svatební místo v Kladně a okolí, které mohu doporučit. Ke slavnostní tabuli se v Penzionu V Polích vejde 36 lidí a večírek dokáží připravit až pro 90 svatebčanů. Areál disponuje prostorným parkovištěm a venkovním bazénem, který mohou svatební hosté využít v parných dnech. Útulné svatební místo s výbornou kuchyní si zamilujete vy i vaši svatební hosté.

Dvůr Hoffmeister, Číčovice

Svatba Kladno a okolí

Romantika, klid, příroda, rodinné prostředí, koně – to jsou slova, která Dvůr Hoffmeister stručně charakterizují. Ve Dvoře Hoffmeister disponují několika svatebními koncepty. Ať už jste se rozhodli pro malou komorní svatbu se slavnostní tabulí v užším okruhu nebo raut s grilováním až pro 120 hostů, vše je zde možné. Obřad na zahradě, hostina ve stodole – fantazii se meze nekladou. Zde je kladen velký důraz na kvalitní kuchyň, tak abyste vy i vaši hosté byli maximálně spokojeni.

Areál Botanika, Horní Bezděkova

Svatební Dj a moderátor Botanika

Uspořádání svatební hostiny ve stylové restauraci nebo v zahradní zastřešené pergole. Milovníci golfu ocení, že součástí areálu je i nádherné golfové hriště. Možnost ubytování.

Statek Luníkov

Církevní obřad

Nádherný statek nedaleko od Prahy a přesto uprostřed přírody nabízí ubytování v malebných apartmánech s maximální kapacitou 50 osob.