Svatba Kutná Hora a okolí

Plánujete svatbu v okolí Kutné Hory a hledáte dokonalé místo, které vám poskytne nezapomenutelný zážitek?  Tato malebná lokalita ve Středočeském kraji nabízí skvělé svatební prostory a mnoho důvodů, proč zde uspořádat svatbu.

Villa Dom Carli

Svatba Villa Dom Carli

Hledáte svatební místo v Kutné Hoře a okolí? Začněte u Villa Dom Carli. Jen 50 minut od Prahy se nachází místo, které vás okouzlí svým rustikálním vzhledem, zelenými detaily a rozmanitou zahradou v italském duchu. Zahrada je díky své rozmanitosti ideálním místem pro svatební obřad pod širým nebem. V zahradě se skrývá řada romantických zákoutí pro vás a vaše hosty. Čirý stan s výhledem na Villu Dom Carli je dokonalým místem pro Vaši svatební hostinu. Kapacita při stolovém uspořádání je až 100 osob.

Chateau Třebešice

IMG 8959 djpekos.cz

Pokud je nějaké místo, které mě velmi mile za poslední dobu překvapilo, tak právě zámek Třebešice. Hostina pro 100 osob, možnost ubytování svatebních hostů. Obřad v rozlehlé, rozkvetlé zahradě obklopená vzrostlými historickými stromy. Majitelé jsou Italové, takže kuchyně je zde gastronomickým zážitkem. Doporučuji.

Chateau Mcely

Chateau Mcely svatba

Zámek Mcely má kouzlo v každém ročním období a v jakémkoliv stylu. Prožijte jarní svatbu se stovkami narcisek a tulipánů, letní svatební romanci uprostřed rozkvetlých luk nebo se nechte okouzlit podzimními barvami stromů a kochejte se koberci listů či si vychutnejte zimní svatbu s horkým svařeným vínem, vánoční atmosférou a osvětleným zámkem a parkem 7 500 žárovkami.