Svatba Mělník a okolí

Plánujete svatbu v okolí Mělníka a hledáte dokonalé místo, které vám poskytne nezapomenutelný zážitek?  Tato malebná lokalita ve Středočeském kraji nabízí skvělé svatební prostory a mnoho důvodů, proč zde uspořádat svatbu.

Zámek Niměřice

Svatební Dj | Zámek Niměřice

Nádherný zámek nedaleko Prahy, který nabízí spoustu možností k uspořádání pohádkové svatby. Sál o rozměrech 25×12 m, s dřevěnou podlahou a trámy na ručně vymalovaném stropě, s velkým kamenným krbem a Holandskými lustry, který je nově otevřen přímo do zámeckého parku a krásné terasy – to je velkorysý prostor velkého sálu v zámeckém stylu. Pokud plánujete velkou svatbu až pro 200 hostů, zámek Niměřice jsou tím pravým svatebním místem.

Penzion Na Kmíně

Kouzelné svatební místo, stodola Na Kmíně

Penzion Na Kmíně je mé jedno z nejvíce navštěvovaných svatebních míst za poslední 2 roky. Hovoří to o jediném – je to velmi oblíbené a žádané místo snoubenců.

Pro všechny svatby je Na Kmíně připravena překrásná a velmi prostorná stodola, která pojme až 300 hostů. Krásné jsou v ní jak menší svatby od 35 osob až po velké svatby s účastí 300 osob.  V případě nepřízně počasí se tam bez problému vejdete s celým obřadem, hostinou, tanečním parketem i např. fotokoutkem. Penzion Na Kmíně spolupracuje s šéfkuchaři ze StreetCatering, kteří se postarají o skutečný gastro zážitek. Jeden z nejlepších cateringů, který na svatbách potkávám.

Yard Resort Předboj

Predboj1 djpekos.cz

Yard Resort je pro svatby jako stvořený. U nás najdete krásná místa pro venkovní i vnitřní svatební obřad a slavnostní hostinu. Ubytování je možné přímo v resortu a pro novomanžele máme připraveno luxusní romantické apartmá s vířivou vanou. Romantické prostředí zahrady s rybníkem i stylové interiéry s kapacitou až pro 150 osob

Zámek Bon Repos

Svatební stan snů - Beduínský stan

Díky velikosti zámku Bon Repos a množství budov si mohou snoubenci vybrat z několika variant, kde se bude konat obřad, hostina či párty. Svůj svatební den si tak mohou budoucí novomanželé zrealizovat přesně podle svých představ. Svatební párty venku či ve vnitřních prostorách včetně hudební produkce se může bez omezení konat až do ranních hodin. Všem našim klientům zaručujeme naprosté soukromí. Pronájem areálu zahrnuje možnost příprav den před akcí. Nezahrnuje catering, ani výzdobu a dekorace. V případě zájmu je možné nabídnout ubytování nejen v nádherně restaurovaných pokojích, ale i v luxusně vybavených stanech s dubovými postelemi.