Svatba Mělník a okolí

Zámek Niměřice

Nádherný zámek nedaleko Prahy, který nabízí spoustu možností k uspořádání pohádkové svatby. Sál o rozměrech 25x12 m, s dřevěnou podlahou a trámy na ručně vymalovaném stropě, s velkým kamenným krbem a Holandskými lustry, který je nově otevřen přímo do zámeckého parku a krásné terasy - to je velkorysý prostor velkého sálu v zámeckém stylu. Pokud plánujete velkou svatbu až pro 2000 hostů.

Webové stránky

Penzion Na Kmíně

Penzion Na Kmíně je mé jedno z nejvíce navštěvovaných svatebních míst za poslední 2 roky. Hovoří to o jediném - je to velmi oblíbené a žádané místo snoubenců.

Pro všechny svatby je Na Kmíně připravena překrásná a velmi prostorná stodola, která pojme až 300 hostů. Krásné jsou v ní jak menší svatby od 35 osob až po velké svatby s účastí 300 osob.  V případě nepřízně počasí se tam bez problému vejdete s celým obřadem, hostinou, tanečním parketem i např. fotokoutkem. Penzion Na Kmíně spolupracuje s šéfkuchaři ze StreetCatering, kteří se postarají o skutečný gastro zážitek. Jeden z nejlepších cateringů, který na svatbách potkávám.

Webové stránky

Vinařství Bettina Lobkowicz, Mělník

Krásné vinařství s výhledem na Labe, které umožňuje obřad i svatební hostinu na jednom místě. Možnost parkování aut.

Webové stránky

Yard Resort Předboj

Yard Resort je pro svatby jako stvořený. U nás najdete krásná místa pro venkovní i vnitřní svatební obřad a slavnostní hostinu. Ubytování je možné přímo v resortu a pro novomanžele máme připraveno luxusní romantické apartmá s vířivou vanou. Romantické prostředí zahrady s rybníkem i stylové interiéry s kapacitou až pro 150 osob

Webové stránky