Svatba Praha a okolí

Svatba Praha a okolí

Hledáte Svatba Praha a okolí? Jste na správném místě. Vybral jsem pro vás ověřená místa, která jsem sám navštívil. Praha, okouzlující město známé svou bohatou historií, nádhernou architekturou a romantickou atmosférou. Nabízí skutečně kouzelné prostředí pro svatby. Ať už jste místní pár, nebo plánujete svatbu jako cílovou destinaci, Praha a její blízké okolí nabízí celou řadu úchvatných míst a zážitků, díky nimž bude váš výjimečný den nezapomenutelný.

Představte si, že si vyměníte manželský slib na pohádkovém Pražském hradě, největším hradním komplexu na světě, nebo si vyberte z mnoha půvabných hradů a zámků zasazených do malebné krajiny. Od historického kouzla Průhonického zámku po stylovou eleganci zámku Savoia – každé místo nabízí svou vlastní jedinečnou atmosféru a úžasné kulisy pro vaše svatební fotografie.

Výhodou plánování svatby v Praze je také cenová dostupnost. V porovnání s jinými evropskými městy nabízí Praha cenově příznivější variantu, aniž by to bylo na úkor krásy a kvality. Můžete si vytvořit nezapomenutelný svatební zážitek, aniž byste přišli na mizinu, což vám umožní vyčlenit více prostředků na personalizaci vašeho dne.

Kromě úchvatných míst nabízí Praha celou řadu aktivit, které mohou vaši svatební hosté využít před samotným svatebním dnem či den poté.

Mlýn na Dobré Vodě

Svatební dekorace a svatební hostina v Mlýně na Dobré vodě

Svatební místo, které je ve své kategorii v Praze neopakovatelné (pozemek cca 7500 m² s potokem, sádky pro čerstvé ryby, 100 let starými stromy, 400 let starým mlýnem kombinovaným s moderní architekturou, 450 m² venkovní terasou, 12 m širokým schodištěm pro cca 150 fotících se hostů, 7 m vysokým stropem v sále…). Díky zajímavému prostoru se u zde budete dobře cítit s třiceti, tak i s dvě stě  svatebními hosty.

Chateau st. Havel

IMG 5118 djpekos.cz

Prožijte svatbu na zámku přímo v Praze. Chateau st. Havel je svatební místo v Praze, které je velmi vyhledávaným mezi snoubenci. O bezproblémový průběh svatby se postará Váš osobní svatební koordinátor. Okouzlí Vás romantické prostředí stylového novogotického zámku přímo v Praze. Můžete si vybrat mezi obřadem v zámecké kapli nebo v zámeckém parku. Svatební hostina přesně podle Vašich přání a představ až pro 400 osob. Romantická svatební noc v luxusním apartmá v zámecké věži. Svatba Praha a okolí.

Pavilon Grébovka

Grebovka1 djpekos.cz

Další svatební místo v Praze, které byste měli dát na seznam je Pavilon Grébovka. Moderně zrekonstruovaný pavilon, který se nachází v samém srdci Havlíčkových sadů, je ideálním místem pro uspořádání romantické i moderní svatby až pro tisíc hostů s využitím prostor parku. Po většinu roku rozkvetlý a zelený park, historický nádech pavilonu a perfektní svatební servis – to je kouzelná formule pro vaši dokonalou svatbu.

Statek u Prahy, Škvorec

Statek u Prahy svatební obřad

Kousek od Říčan u Prahy se nachází vesnice Škvorec a Statek u Prahy. Platí, vše, co píší na svém webu „Snoubíme rustikální prostředí statku s komfortem a pohodlím pro Vás i Vaše hosty.

Celý areál je kompletně uzavřený a poskytuje tak naprosté soukromí. Nenechte se nikým rušit a užijte si Váš den ve společnosti Vašich blízkých.K dokonalému zážitku Vám bude k dispozici profesionální tým, který se postará o Vaše potřeby.

Každý rok obnovují a doplňují svatební inventář. Můžete si tak být jisti, že dostanete vždy něco navíc. Letos hitem je vlastní fotokoutek a prosecco van! Kdo nemiluje bublinky?