Svatba Příbram a okolí

Svatba Příbram a okolí

Pokud jste do vyhledávače zadali Svatba Příbram a okolí, jste na správném místě. Vybral jsem pro vás svatební místa, která opravdu doporučuji.  Objevte okouzlující krásu Příbrami a jejího blízkého okolí jako kulisu pro svou svatbu snů. Od malebných míst až po jedinečné zážitky – tento region nabízí vše, co potřebujete k vytvoření skutečně nezapomenutelné oslavy. Představte si, že si vyměníte manželský slib v úchvatném místním kostele a uspořádáte pro své hosty párty u romantického rybníku. Dopřejte si chutě tohoto regionu a podávejte místní speciality, které potěší chuťové pohárky svatebních hostů. Ať už plánujete intimní setkání nebo velkolepou událost, Příbram nabízí dokonalé prostředí, aby byl váš svatební den nezapomenutelný. Nechte svůj milostný příběh rozvinout v této podmanivé destinaci, kde vznikají vzácné okamžiky, které si navždy uchováte. 

Penzion a Pivovar Nový Rybník

IMG 3711 djpekos.cz

Jak já říkám: „Všechno je o lidech“. Nejen proto rád jezdím do Penzionu a Pivovaru Nový Rybník. Je tu skvělá parta lidí od pana ředitele až po údržbáře.

Jedná se o svatební místo v Příbrami a okolí s lehkou dostupností do Prahy. Samotné místo je nádherné a opravdu si zde vaši svatbu maximálně užijete. Podívejte se na webové stránky, kde mají krásně popsaný výčet toho, co vám mohou nabídnout.

Penzion Nový Rybník spojuje tradici české výroby vaření piva, moderní gastronomii, kvalitní hotelnictví, wellness, společenské akce a sport na jednom místě.

Penzion Smolotel

Svatba Penzion Smolotel, Smolotely

Penzion Smolotel najdete v obci Smolotely, která se nachází v okrese Příbram přibližně 5 km západně od hráze Orlické přehrady. Penzion leží přímo u cyklistické stezky Greenways Praha – Wien.

Součástí penzionu je restaurace s letní terasou, která nabízí široký výběr minutkových jídel. Snaží se zde dbát na vysokou úroveň nejenom nabízených jídel ale i podávaných nápojů. Určitě vás uchvátí stylové prostředí restaurace, která je vhodná pro konání svateb.

Equitana Hotel Resort

Equitana Hotel Resort

EQUITANĚ nabízí svatbu tradiční i netradiční. Můžete si svůj den oslavit pouze s rodinou, ale máme kapacitu postarat se až o 150 Vašich svatebních hostů. Zázemí resortu nabízí ubytování, restauraci, nádherné udržované venkovní prostory a romantiku v obklopení koní a romantické jihočeské přírody s několika rybníčky.

Wellness Hotel Panství Dlouhá Lhota

Svatební Dj a moderátor Panství Dlouhá Lhota

Snad není na světě dívka, jež by nechtěla být o svém svatebním dni princeznou, pro niž si přišel její vysněný princ.

V tomto zámeckém hotelu umí  tento sen splnit a vykouzlit pro nejvýznamnější den Vaší lásky skutečně pohádkovou scenérii a to ať na zámku  či v zámeckém parku.

Tým Panství vytvoří pro Vás a Vaše blízké bohaté menu, kde se budou snoubit pozitivní emoce, vynikající jídlo se spoustou jedinečných zážitků a vzpomínek, na něž budete vzpomínat bez přehánění po celý svůj život.

Tento zámecký hotel je přesně  tím místem, kde se Vaše vysněná pohádka z říše fantazie stane skutečností. Svatba Příbram a okolí.

Statek u Kapličky, Nová Ves p. Pleší

Svatba Příbram a okolí Statek u Kapličky Nová Ves

Hledáte venkovský statek  ležící 30km od Prahy? Všemi deseti doporučuji Statek u Kapličky. Svatební místo v Příbrami a okolí, obklopené Brdskými lesy, kde  atmosféru dokresluje okouzlující výhled na okolní přírodu. Rodinný podnik, kde vše dělají srdcem a je to neskutečně znát. Každý rok posouvají toto svatební místo dál a dál. Letos mě opravdu překvapila stodola, kterou dokázali zprovoznit během jedné zimy. Svatba Příbram a okolí.

Horse Park Kamenný Dvůr

Horse Park svatba

Pokud máte rádi koně a přírodu, pak zbystřete. Nádherný areál s moderním ubytováním, společenskou místností a nádherným špejcharem, který pojme až 120 svatebních hostů. To je Horse Park Kamenný Dvůr. Svatba Příbram a okolí.

Myškův Mlýn

Svatební Dj Myškův Mlýn

Svatební místo v Příbrami a okolí, které je ideální spíše pro menší svatby. Pokud nemáte finance pro uspořádání velkolepé svatby, pak mrkněte na Myškův Mlýn, který zaručuje soukromí, dobrou kuchyni, obřad i hostinu na jednom místě a možnost ubytování vašich hostů.

Statek Nalžovice

IMG 3972 djpekos.cz

Mezi Příbramí a Benešovem se nachází Statek Nalžovice, kde jsem zažil zahraniční svatbu ve stylu Hippie a byla to pecka. Obřad v zahradě, večerní párty v prostorném sále. Možnost ubytování.

Statek Vletice

IMG 3605 djpekos.cz

V podobném duchu jako Statek Nalžovice je i statek Vletice. Prostorná stodola, která pojme až 120 hostů. Pěkná zahrada, bazén a možnost ubytování. Vše na jednom místě. 

Resort Hulín, Sedlčany

IMG 2881 djpekos.cz

Rozlehlý areál se sportovním vyžitím. Obřad přímo v areálu resortu ubytovací kapacita 100 osob možnost venkovního grilování sestavení kompletního menu/rautu svatebčané mohou využívat venkovní sportoviště a bazén. Svatba Příbram a okolí.