Svatba Příbram a okolí

Svatba Příbram a okolí

Pokud jste do vyhledávače zadali Svatba Příbram a okolí, jste na správném místě. Vybral jsem pro vás svatební místa, která opravdu doporučuji.  Objevte okouzlující krásu Příbrami a jejího blízkého okolí jako kulisu pro svou svatbu snů. Od malebných míst až po jedinečné zážitky – tento region nabízí vše, co potřebujete k vytvoření skutečně nezapomenutelné oslavy. Představte si, že si vyměníte manželský slib v úchvatném místním kostele a uspořádáte pro své hosty párty u romantického rybníku. Dopřejte si chutě tohoto regionu a podávejte místní speciality, které potěší chuťové pohárky svatebních hostů. Ať už plánujete intimní setkání nebo velkolepou událost, Příbram nabízí dokonalé prostředí, aby byl váš svatební den nezapomenutelný. Nechte svůj milostný příběh rozvinout v této podmanivé destinaci, kde vznikají vzácné okamžiky, které si navždy uchováte. 

Penzion a Pivovar Nový Rybník

Jak já říkám: "Všechno je o lidech". Nejen proto rád jezdím do Penzionu a Pivovaru Nový Rybník. Je tu skvělá parta lidí od pana ředitele až po údržbáře. 

Jedná se o svatební místo v Příbrami a okolí s lehkou dostupností do Prahy. Samotné místo je nádherné a opravdu si zde vaši svatbu maximálně užijete. Podívejte se na webové stránky, kde mají krásně popsaný výčet toho, co vám mohou nabídnout. 

Webové stránky

Penzion Smolotel

Penzion Smolotel najdete v obci Smolotely, která se nachází v okrese Příbram přibližně 5 km západně od hráze Orlické přehrady. Penzion leží přímo u cyklistické stezky Greenways Praha – Wien.
Součástí penzionu je restaurace s letní terasou, která nabízí široký výběr minutkových jídel. Snaží se zde dbát na vysokou úroveň nejenom nabízených jídel ale i podávaných nápojů. Určitě vás uchvátí stylové prostředí restaurace, která je vhodná pro konání svateb. 

Webové stránky

Equitana Hotel Resort

V Equitana Hotel Resort nabízí svatbu tradiční i netradiční. Můžete si svůj den oslavit pouze s rodinou, ale máme kapacitu postarat se až o 150 Vašich svatebních hostů. Zázemí resortu nabízí ubytování, restauraci, nádherné udržované venkovní prostory a romantiku v obklopení koní a romantické jihočeské přírody s několika rybníčky.

Webové stránky

Wellness Hotel Panství Dlouhá Lhota

Snad není na světě dívka, jež by nechtěla být o svém svatebním dni princeznou, pro niž si přišel její vysněný princ.

Ve Wellness Hote Panství Dlouhá Lhota umí tento sen splnit a vykouzlit pro nejvýznamnější den Vaší lásky skutečně pohádkovou scenérii a to ať na zámku  či v zámeckém parku.

Tým Wellness Hotel Panství Dlouhá Lhota vytvoří pro Vás a Vaše blízké bohaté menu, kde se budou snoubit pozitivní emoce, vynikající jídlo se spoustou jedinečných zážitků a vzpomínek, na něž budete vzpomínat bez přehánění po celý svůj život.

Tento zámecký hotel je přesně tím místem, kde se Vaše vysněná pohádka z říše fantazie stane skutečností. Svatba Příbram a okolí.

Webové stránky

Statek u Kapličky, Nová Ves p. Pleší

Hledáte venkovský statek  ležící 30km od Prahy? Všemi deseti doporučuji Statek u Kapličky. Místo na svatbu v Příbrami a okolí, obklopené Brdskými lesy, kde  atmosféru dokresluje okouzlující výhled na okolní přírodu. Rodinný podnik, kde vše dělají srdcem a je to neskutečně znát. Každý rok posouvají toto Statek u Kapličky dál a dál. Letos mě opravdu překvapila stodola, kterou dokázali zprovoznit během jedné zimy. Svatba Příbram a okolí. 

Webové stránky

Horse Park Kamenný Dvůr

Pokud máte rádi koně a přírodu, pak zbystřete. Nádherný areál s moderním ubytováním, společenskou místností a nádherným špejcharem, který pojme až 120 svatebních hostů. To je Horse Park Kamenný Dvůr. Svatba Příbram a okolí.  

Webové stránky

Myškův Mlýn

Čeká vás malá svatba v okolí Prahy? Pokud nemáte finance pro uspořádání velkolepé svatby nebo chcete pouze menší svatbu v úzkém kruhu přátel a rodiny, pak mrkněte na Myškův Mlýn, který zaručuje soukromí, dobrou kuchyni, obřad i hostinu na jednom místě a možnost ubytování vašich hostů.

Webové stránky

Statek Nalžovice

Mezi Příbramí a Benešovem se nachází Statek Nalžovice, kde jsem zažil zahraniční svatbu ve stylu Hippie a byla to pecka. Obřad v zahradě, večerní párty v prostorném sále. Možnost ubytování.

Webové stránky

Statek Vletice

V podobném duchu jako Statek Nalžovice je i statek Vletice. Prostorná stodola, která pojme až 120 hostů. Pěkná zahrada, bazén a možnost ubytování. Vše na jednom místě.

Webové stránky

Resort Hulín, Sedlčany

Rozlehlý areál se sportovním vyžitím. Obřad přímo v areálu resortu ubytovací kapacita 100 osob možnost venkovního grilování sestavení kompletního menu/rautu svatebčané mohou využívat venkovní sportoviště a bazén. Svatba Příbram a okolí. 

Webové stránky
Svatba Příbram a okolí Penzion Nový Rybník
Svatba Panství Dlouhá Lhota
Svatba Příbram a okolí Statek u Kapličky Nová Ves
Svatba Příbram a okolí Penzion Smolotel, Smolotely