Blog

Svatební blog – inspirace na svatební místo, skladbu pro příchod ženicha a nevěsty, skladbu pro první tanec či zábavu na svatbu. Nechte se inspirovat zkušenostmi, které jsem jako svatební Dj nasbíral. 

Velmi často se mě ptáte na doporučení pěkného svatebního místa ve Středočeském kraji. Podívejte se do mé fotogalerie nebo mi napište. Rád vám poradím tipy na krásné statky, mlýny, ale i zámečky.  

Můj svatební blog vám nezodpověděl odpověď na vaši otázku? Napište mi do kontaktního formuláře. Rád vám poradím. 

Svatební Dj | Zámek Niměřice

17.5.2021: Neokoukané svatební hry a aktivity

Už bylo dost svatebních kočárů a praskání balónků přivázaných ke kotníkům! Pojďme dát svatební zábavě trochu šťávy. Sepsal jsem pro vás několik zajímavých tipů na neokoukané svatební hry a aktivity. Tyto svatební hry mám vyzkoušené a fungují perfektně. Připravte si je a během svatby vycítíte, zda je vhodná atmosféra, abyste si zahráli svatební hru nebo ne. Za mě platí pravidlo – netlačit na pilu, když se hosté dobře baví :) 

2.10.2020: TOP 5 SVATEBNÍCH MÍST ZA ROK 2020

Letošní nejhezčí místa jste vybírali VY! A to na sociálních sítích Instagram a Facebook. Tak pojďte se podívat na výsledky vašeho hlasování…

28.9.2020: Skladby na první tanec

Nevíte, na jakou skladbu tančit první novomanželský tanec? Inspirujte se tímto seznamem, který jsem sestavil na základě proběhlých svateb. 

9.10.2019: TOP 5 SVATEBNÍCH MÍST ZA ROK 2019

Jaká místa se mi letos líbila nejvíce? Kde je možnost ubytování a kde skvěle vaří? To se dozvíte v mém letošním žebříčku TOP 5 svatebních míst za rok 2019. Budu rád, pokud vás tento článek bude inspirovat pro váš velký den. 

20.3.2019: Skladby pro příchod k oltáři

Během každé předsvatební schůzky vidím na budoucí nevěstě lehkou nervozitu z toho, že neví, na jakou píseň půjde k oltáři.
Sepsal jsem tedy několik písní, ze kterých si vyberete nebo vás minimálně inspirují. Jako svatební DJ jsem zažil již spoustu i netradičních písní a nástupů k oltáři, kdy jeden pár v Praze přicházel k oltáři na píseň z filmu Rocky a naopak na jižní Moravě mě překvapil pár, který si střihnul nástup k oltáři na hudbu z filmu Star Wars. Dnes už to rozhodně není o klasice jako za dob našich rodičů :) 

15.10.2018: Skladby před obřad

Hudba před obřadem, ale i v jeho průběhu je z mého pohledu důležitá. Představte si jak nervózně postáváte v rohu místnosti, protože nikoho neznáte. V tom se k vám řítí tatínek od nevěsty, kterého jste viděl(a) akorát jednou a to den po maturitním večírku, kdy  vám nebylo úplně nejlépe. Po minutě si již nemáte co říct, ale můžete vytáhnout trumf z kapsy a říct: “Není to náhodou pecka od Eltona Johna z jeho druhého alba?” Buď si tatínek bude myslet, že jste opět po nějakém mejdanu a nebo třeba bude vášnivý fanoušek Eltona Johna a vy právě získáváte cenné body. Dělám si samozřejmě srandu. Minimálně je hudba před obřadem fajn pro navození příjemné atmosféry a zbavení se hrobového ticha. V článku najdete TIP na několik skladeb, které se určitě pro tuto příležitost hodí. 

27.9.2018: TOP 5 SVATEBNÍCH MÍST ZA ROK 2018

Každoročně zjišťuji, že v České republice je opravdu spoustu krásných míst pro konání svatby. Kamarádi se mě proto často ptají, která svatební místa bych jim doporučil nebo která svatební místa se mi líbila. Je to samozřejmě dost subjektivní záležitost, protože někomu se líbí více rustikální styl svatby, který je v posledních letech hodně oblíbený. Někomu se naopak líbí více americký styl svatby, který bych specifikoval tak, že vše vypadá velkolepě a nafouknutě jak cukrová vata. Pokud tedy plánujete svatbu, mohl by tento článek být užitečným i pro vás. Rozhodně se nejedná pouze o Svatební blog. 

Pro více fotek a pro více míst mrkněte na můj svatební web: www.wedding-dj.cz

23.9.2018:
TOP 5 skladeb pro novomanželský tanec za rok 2018

S budoucí nevěstou a ženichem se potkávám osobně několik měsíců před svatbou. Řešíme veškeré detaily svatby včetně skladeb, které chtějí a nechtějí hrát. Narazíme také na první novomanželský tanec. Zpravidla se oba usmějí a nechají toto téma na později. Čas najednou plyne hrozně rychle, jsou dva dny do svatby a mně vyděšená nevěsta píše, že neví, jakou písničku zvolit. Pokud máte stejný problém, nechte se inspirovat výběrem TOP 5 skladeb, které se hrály nejčastěji v tomto roce. 

Mrkněte také na můj svatební web: www.wedding-dj.cz